Lista szokleń otwartych dla samorządowców i liderów

Chcąc podnieść efektywność pracowników, należy zapewniać im systematyczne kursy. Stosowane przez nas metody oparte są na wielu programach edukacyjnych, dzięki czemu są tak popularne i przynoszą efekty. Oprócz zamkniętych szkoleń, organizujemy otwarte spotkania dla pracowników. Tego typu spotkania zawsze są szansą, by bliżej przyjrzeć się branży, w której pracujemy, a także wymienić się spostrzeżeniami z uczestnikami.

Na czym polegają szkolenia otwarte?

Główną cechą takiej formy kursu jest uczestnictwo wielu przedstawicieli firm z różnych regionów. Szkolenia otwarte nie opierają się więc tylko na przekazywaniu wiedzy teoretycznej przez osobę prowadzącą, ale też na wymianie informacji między biorącymi udział w kursie uczestnikami. Pozwala to zdobyć nowe umiejętności, a także nawiązać wiele cennych kontaktów biznesowych.

Efektywność szkoleń otwartych głównie uzależniona jest od liczebności grupy, dlatego im mniej osób tym lepiej, a rekomendowana liczba uczestników nie powinna przekraczać 10 czy 12 osób. Na organizatorach spoczywa ogromny ciężar przygotowawczy, bowiem zarówno oprawa kursu, jak i treści przekazywane uczestnikom powinny być wyselekcjonowane i dobrane tak, by sprostać ich oczekiwaniom. Do tego celu najczęściej wykorzystuje się formularz analizy potrzeb. Ogromną zaletą tego typu spotkań jest również cena, gdyż firma nie musi na nie wysyłać wszystkich, a jedynie pojedyncze jednostki.

AM Creative Life | ul. Wola Radziszowska 622 | 32-053 Wola Radziszowska | woj. małopolskie | tel: 886046849 | e-mail: biuro@amcreativelife.pl