lista szkoleń zamkniętych

Niemal każdy pracodawca pragnie, by jego kadra pracownicza była na bieżąco z wszelkiego rodzaju nowinkami technologicznymi i nie tylko. Nasza firma specjalizuje się w organizacji szkoleń zamkniętych, o tematyce dopasowanej do branży. Pozwala to przygotować pracowników, by zdobytą wiedzę mogli efektywnie wykorzystywać dla dalszego rozwoju osobistego, a także firmy.

Co to szkolenie zamknięte?

Jednym z głównych zalet jest wykorzystywanie metod interaktywnych. Materiały przygotowywane są specjalnie na potrzeby danej firmy i pracowników. W języku potocznym, szkolenia zamknięte można nazwać szytymi na miarę. Organizatorzy zapoznają się z sugerowanymi problemami, a także zagadnieniami, które miałyby zostać poruszone, a potem szuka optymalnego kierunku, w którym poprowadzone będzie spotkanie.

Kolejnym ogromnym plusem szkoleń zamkniętych jest fakt, iż są one organizowane na indywidualne potrzeby klienta i mogą one się odbywać zarówno w siedzibie właściciela firmy, jak i w innym udogodnionym miejscu. Plusem jest też możliwość ustalenia terminu, zwłaszcza jeśli pragniemy przeszkolić większą liczbę osób.
Ponadto tego typu metoda nauczania pozwala na stworzenie cyklu, zwłaszcza w przypadku, gdy zagadnienie jest szerokie i wymaga większej ilości spotkań. Dodatkowo istnieje możliwość obserwacji, jak ludzie uczestniczący w tego typu spotkaniach rozwijają się w czasie ich trwania.

AM Creative Life | ul. Wola Radziszowska 622 | 32-053 Wola Radziszowska | woj. małopolskie | tel: 886046849 | e-mail: biuro@amcreativelife.pl